Майнінг

Китайська майнінгова компанія The9 побудує ферму потужністю 100 МВт в Казахстані

Майнінгова компанія The9 з Шанхая підписала інвестиційну угоду з партнером KazDigital про будівництво великого дата-центру потужністю 100 МВт в Казахстані для розміщення ASIC-майнерів.
Будівництво має завершитися в I кварталі наступного року. Проєкт розбитий на чотири фази. В рамках кожної фази будуть запущені центри потужністю 25 МВт, причому перша фаза вже завершена. The9 направила в Казахстан 1 000 пристроїв для того, щоб протестувати ферму. Управляти обладнанням буде місцевий партнер.

Заборони на майнінг в Китаї змушують місцевих майнерів шукати варіанти розміщення обладнання за кордоном. The9 володіє більш ніж 35 000 пристроїв минулого покоління, які розміщувалися в китайських провінціях Сичуань, Сіньцзян, Цінхай, Ганьсу і Внутрішня Монголія. Крім того, компанія закупила ще 24 000 ASIC-майнери Antminer S19j у Bitmain – постачання повинні початися в листопаді.

Раніше The9 підписала угоду з російською компанією Bitriver про розміщення в Росії майнінгового обладнання загальною потужністю 15 МВт. Схоже, що цієї потужності китайської компанії недостатньо, і вигідніше буде побудувати дата-центри з нуля в Казахстані.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *