17 Січня 2023 в 08:49
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Курс біткоїна впевнено закріпився вище $21 000

Біткоін
Share this page to Telegram

Криптовалютні експерти та члени спільноти зазначили, що курс біткоїна (BTC) успішно втримався вище за позначку $21 000 вже третю добу. За даними на 10:00 17 січня 2023, віртуальна валюта торгувалася по $21 085, що викликало оптимізм з боку трейдерів та інвесторів. Попри короткострокові просідання до $20 800, багато аналітиків очікували подальшого зростання вартості цифрового золота. Проте думки користувачів соціальних мереж розділилися.

Користувачі Твіттеру активно розмірковували про майбутнє криптовалютного сектора у короткостроковій перспективі. Деякі з них були позитивно налаштовані. Вони запевняли: найближчим часом ціна флагманської цифрової валюти дістанеться спочатку до $25 000, а потім підкорить позначку $30 000.

Однак, далеко не всі користувачі були налаштовані позитивно. Трейдери говорили про те, що варто дивитися на ситуацію в глобальному сенсі, і криптозима ще далека від логічного завершення. Хоч те, що Індекс страху та жадібності біткоїнів (BTC) (Fear & Greed Index) знаходився на позначці 51, що означало нейтральні настрої учасників ринку, в соцмережах можна було помітити: користувачі були акуратними у своїх торгових рішеннях.

Ринкові експерти також запевняли, що аналогічну позицію дотримувалися й інституційні інвестори. Вони не кинулися на ринок, як тільки ціна біткоїна почала зростати. Великі гравці воліли спостерігати за тим, що відбувається, поки все не проясниться і не буде зрозуміло, в якому напрямку рухатиметься курс BTC.

На момент написання новини, ринкова капіталізація флагманської криптовалюти становила $406,54 млрд, а добові обсяги угод із цифровою монетою BTC дорівнювали $23,8 млрд.

Що стосується другої криптовалюти ефіру (ETH), то її котирування впевнено зафіксувалися на позначці $1562. Сумарна пропозиція монет, що циркулюють в обігу, становила $191,18 млрд. Обсяги торгів дорівнювали $8,03 млрд за минулі 24 години.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар