8 Березня 2021 в 12:37
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Кріптоскептик закликав Tesla продати позиції в біткоін

Виробника електромобілів Tesla, що інвестував в біткоіни $ 1.5 млрд.,

Закликають розпродати цифрові активи. Рішення однієї з найбільших компаній світу підтримати криптовалюту викликало позитивний відгук в інтернет-співтоваристві. А також принесло прибуток, давши більший результат, ніж продаж авто під маркою Tesla за останній рік.

З моменту покупки біткоін вартість акцій Tesla скоротилася на третину. Аналогічні результати в іншого ключового інвестора – MicroStrategy. На тлі подібного спаду все голосніше почали лунати голоси кріптоскептіков. Один з них, Гері Блек, в минулому голова Aegon Asset Management, вважає:

Більшість акціонерів Tesla підтримає Ілона Маска, якщо той оголосить про розпродаж BTC і запуску механізму зворотного викупу акцій.

З Блеком згодні не всі акціонери. Один з користувачів зазначив, що навпроти, хотів би бачити більше вкладень в біткоіни – інвестицій в зростання – які примножують капітал компанії, а значить, і власників акцій.

Примітно, що сам Ілон Маск раніше відзначив високу концентрацію багатства в одних руках на прикладі Dogecoin. Тоді мільярдер закликав великих власників догікоінов позбутися зайвого обсягу цифрових накопичень, пообіцявши їм грошову винагороду.

Останні тенденції свідчать про те, що компанії навряд чи стануть прислухатися до поради Гері Блека. Так, IT-гігант з Китаю, Meitu, повідомив про покупку біткоін і ефіріума. Meitu стала першою публічною компанією, яка інвестувала в ETH.

Показати більше

Ваш коментар