31 Березня 2023 в 19:41
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Користувачі Cardano зможуть розгортати смартконтракти Ethereum безпосередньо

Cardano
Share this page to Telegram

У четвер, 30 березня, CEO Milkomeda Себастьян Гійємо анонсував вихід нового оновлення для мережі. До того ж апгрейд дасть можливість користувачам Cardano розгортати смартконтракти Ethereum безпосередньо.

Зазначимо, Milkomeda – це сайдчейн, який забезпечує сумісність блокчейну із мережами EVM. Протокол використовує рішення L2 на основі технології ZK-Rollups.

За словами Гійємо, оновлення заплановане на травень. Глава Milkomeda так прокоментував цей апгрейд:

«Ми очікуємо, що наступного місяця Cardano стане найкращою мережею EVM у нашій екосистемі. Ви зможете розгортати смартконтракти Ethereum з будь-якого гаманця безпосередньо через ADA.

Завдяки цьому Cardano стане лідером серед мереж EVM у розрізі охоплення аудиторії».
Також Milkomeda планує додати програми стейкінгу. За словами Гійемо, функція буде доступна також із гаманця з автоматичним нарахуванням винагороди кожні 5 днів.

Чому це важливо? Використовуючи середовище EVM, розробник може розгортати dApps на базі Ethereum у будь-якій мережі. Для цього не потрібно вивчати нову мову, достатньо вже наявного інструментарію.

Milkomeda служить «мостом» між мережею та середовищем EVM. Можливість використовувати контракти прямо з гаманця суттєво спростить процес розробки та залучить нову аудиторію.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар