16 Квітня 2023 в 11:55
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Конгрес США опублікував законопроєкт про стейблкоїни

CBDC
Share this page to Telegram

Комітет із фінансових послуг Палати представників США опублікував чорновий варіант потенційного законопроєкту про стейблкоїни. Він пропонує запровадити мораторій на забезпечені криптовалютою стабільні монети та розглядає питання запровадження цифрової валюти центральних банків (CBDC).

Законопроєкт, розміщений на сторінці слухань комітету, є першим великим законодавчим актом про цифрові активи, який буде прийнятий у 2023 році. Його створення було за двома ключовими інцидентами, пов’язаними зі стейблкоїнами — крахом TerraUSD (UST), який був забезпечений токеном LUNA, і тимчасовим відв’язуванням USD Coin (USDC) від долара США.

Згідно з текстом пропозиції, мораторій на забезпечені криптовалютами стабільні монети діятиме доти, доки регулятор не проведе їх дослідження.

Представник Circle візьме участь у слуханнях

У середу підкомітет Палати представників із фінансових послуг проведе слухання щодо подальшого розвитку стейблкоїнів. У них візьмуть участь Данте Діпарте з компанії Circle Internet Financial, яка випускає USDC, Джейк Червінскі з Асоціації блокчейну, професор Колумбійського університету Остіна Кемпбелл та суперінтендант Департаменту фінансових послуг Нью-Йорка Адрієнна Харріс.

Слухання відбудуться через день після того, як повний склад Комітету з фінансових послуг збереться, щоб заслухати голову Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) Гері Генслера.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар