16 Травня 2023 в 07:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Компанія Matrixport повідомила про нові можливості для інституціоналів

Matrixport
Share this page to Telegram

У рамках співпраці Matrixport працюватиме із мережею ClearLoop компанії Copper. Це потрібно для того, щоб пропонувати інституційним клієнтам позабіржові розрахунки. Згідно з пресрелізом, постачальник криптопослуг об’єднав зусилля з сервісом, що пропонує зберігання цифрових валют, щоб розширити спектр та убезпечити власні продукти.

Представники компанії повідомили: вони давно вели діалог про співпрацю та інтеграцію з ClearLoop. За їхніми запевненнями, останнім часом значно зріс попит на позабіржові розрахунки серед інституційних клієнтів. Мережа від Copper дозволяє інвесторам утримувати віртуальні активи доти, доки не буде здійснено угоду. Цей процес здійснюється шляхом “об’єднання кількох бірж в один безпечний торговельний цикл”.

Згідно з пресрелізом, нова співпраця дозволить користувачам безпечно зберігати власні криптовалюти в інфраструктурі Copper при торгівлі на біржах, підключених до ClearLoop, через субрахунки Matrixport. “Цей процес не тільки забезпечує захист усіх клієнтів від ризиків контрагента на централізованих біржах, а й сприяє ефективності зростання капіталу”, – йдеться в офіційному релізі.

“Це партнерство стало яскравою демонстрацією прихильності компанії до створення більш надійної, прозорої та доступної інфраструктури фінансового ринку в індустрії цифрових активів”, – сказав генеральний директор Copper Дмитро Токарєв. “Наша команда впровадила спеціальну структуру облікового запису для ClearLoop, щоб знизити потенційні ризики неплатоспроможності”, – додав він.

У серпні 2021 року Matrixport успішно закрила раунд фінансування серії C. Компанія залучила суму в $100 млн. Бізнес організації був оцінений в $1 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар