Arcane Research

Компанія Arcane Research вказала на кореляцію ціни біткоіна та обсягу торгів

З початку жовтня спостерігається стійке зростання, як вартості біткоіна (BTC), так і обсягу торгів криптовалютою.

Причому в дослідженні компанії Arcane Research говориться, що кореляція цих двох показників спостерігалася і в вересні. Тільки тоді, навпаки, обсяг торгів BTC падав разом з вартістю цифрової валюти.

На початку поточного місяця тренд різко змінився, і торги стали додавати швидкими темпами. Вперше за три місяці середньодобовий обсяг угод з біткоіна минулого тижня перевищив $ 10 млрд. Зараз цей показник скоротився до $ 6,5 млрд.

Обсяг торгів – це дуже важливий індикатор, що зображає ринкові настрої, відзначають дослідники. За їхніми прогнозами, жовтень може виявитися найуспішнішим місяцем для BTC з весни 2021 року.

Мережа росте, як внаслідок зростальної транзакційної активності, так і внаслідок тривалої реєстрації нових адрес. За даними Glassnode, число ненульових гаманців в мережі біткоіна перевищило 38,050 млн.

Паралельно збільшується частка прибуткових адрес, зараз вона перевищує 94%.

За останній місяць вартість BTC зросла майже на 25%. У четвер, 14 жовтня, курс біткоіна тримається на рівні $ 57 600. Капіталізація провідної цифрової валюти за тиждень збільшилася ще на 6% до $ 1,083 трлн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *