Криптовалюти

Кінотеатри AMC крім біткоіна почнуть приймати Ethereum, Litecoin і Bitcoin Cash

Найбільша у світі мережа кінотеатрів AMC оголосила про розширення переліку криптовалют, які почнуть прийматися до оплати в її точках продажів найближчим часом.

Раніше у фінансовій звітності за другий квартал AMC повідомляла, що до кінця року почне працювати з біткоіном. У середу генеральний директор компанії Едам Арон написав в Twitter, що до першої криптовалюти в цьому списку додадуться Ethereum, Litecoin і Bitcoin Cash.

«Криптоентузіасти: ймовірно, ви знаєте, що AMC почне приймати біткоін в рахунок оплати квитків до кінця 2021 року. Сьогодні я готовий підтвердити, що, коли ми це зробимо, ми також будемо приймати Ethereum, Litecoin і Bitcoin Cash », – повідомив Арон.
В ході телефонної конференції в серпні він також оголосив, що AMC почне працювати з платіжними системами Apple Pay і Google Pay.

Цінні папери AMC виросли на 2 100% з початку року завдяки популярності мем-акцій серед роздрібних інвесторів. За останні три місяці їх зниження склало 15%. Примітно, що AMC, попри популярність своїх цінних паперів серед відповідної категорії інвесторів, не включила Dogecoin в список підтримуваних криптовалют.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.