Hub Blockchain Bogota

Кількість пов’язаних з блокчейном вакансій зросла на 118% за 10 місяців

Високий рівень інституційного впровадження підвищив попит на експертні знання в індустрії. Число пов’язаних з криптовалютами та блокчейном вакансій значно зросла за 10 місяців.

Згідно з публікацією Korea IT Times з посиланням на вебсайт для розміщення вакансій Indeed, станом на середину липня 2021 року кількість оголошень про вакансії у сфері криптовалют і блокчейну на платформі зросла на 118% в порівнянні з початком вересня 2020 року.

При цьому частка вакансій для управлінських посад збільшилася на 29.87% в річному численні, а у сфері підбору персоналу – на 200% за той же час. Однак частка вакансій з розробки програмного забезпечення знизилася до 29.7% від загального числа вакансій у порівнянні з 34.8% у попередньому році.

Як зазначає Korea IT Times, посади, пов’язані з блокчейном, мають тенденцію до вищого діапазону заробітної плати, ніж інші вакансії технологічного сектора. До кандидатів висуваються вимоги глибоких знань в області криптовалют в поєднанні з досвідом в області економіки розподілених реєстрів і об’єктноорієнтованого програмування.

Відповідно до публікації, тренд на віддалену роботу під час пандемії може виявитися гарною підмогою для галузі, яка цінує децентралізацію, заохочуючи розробників і дослідників до взаємодії з декількома партнерами та роботодавцями в різних проєктах.

Зростання числа вакансій не дивне, враховуючи, що все більше компаній починають впроваджувати блокчейн, а вже робочі проєкти активно розширюються. Нещодавно стало відомо, що ринок NFT OpenSea шукає в команду нових співробітників, а ізраїльська розвідка Моссад на початку місяця відкрила кілька вакансій для фахівців в області криптовалют і фінансових технологій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *