Крипторинок

Капіталізація крипторинку за добу скоротилася майже на $ 90 млрд

Біткоін на цьому тижні вперше з 22 червня впав в ціні нижче $ 30 000. BTC потягнув вниз практично всі криптовалюти.

В результаті у вівторок капіталізація ринку всього за добу скоротилася майже на $ 90 млрд до $ 1,197 трлн. Біткоін на момент публікації даного матеріалу торгувався в районі $ 29 700.

Найбільші альткоіни ефір (ETH) і Binance Coin (BNB) подешевшали більш ніж на 3% до $ +1753 і $ 265 відповідно. Найбільші втрати з першої десятки цифрових валют понесли Cardano (ADA) і Polkadot (DOT). Ці монети впали майже на 8% до $ 1,05 і $ 10,8.

Аналітики пов’язують нову фазу ослаблення криптосфери зі вчорашнім відступом американського фондового ринку. Індекс Dow Jones напередодні продемонстрував найгіршу результативність з жовтня минулого року.

Аннабель Хуан з Amber Group заявила телеканалу CNBC, що практично на всіх ринках спостерігається масований розпродаж. Ризикові активи втрачають капітал практично на всіх торгових майданчиках.

Експерт зазначає:

У поєднанні з недавньою слабкістю біткоіна розпродаж тільки посилив тиск і штовхнув ринок вниз.

біткоін

За прогнозами Джехана Чу з компанії Kenetic Capital, торги в червоній зоні на цьому тижні будуть домінувати.

Швидше за все, ми побачимо більш значний відкат біткоіна та інших цифрових валют. Сильний тиск на криптосферу надають репресивна політика Китаю і проблеми біржі Binance в багатьох країнах світу, вважає аналітик.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *