альткоін

Інвестори порушили негативний тренд після 6 тижнів виведення капіталів з криптофондів

Інвестиційні фонди на базі криптовалют зафіксували перший позитивний тиждень після шести тижнів безперервного відтоку капіталів, свідчать дані нового звіту компанії CoinShares.

Чиста сума припливу склала $ 21 млн. На думку аналітиків CoinShares, це говорить про поліпшення настроїв інвесторів. При цьому переміщення капіталів залишаються неоднорідними, і деякі фонди продовжують втрачати інвестиції.

CoinShares

«Позитивна ситуація на ринку протягом останніх тижнів підштовхнула загальний обсяг активів під управлінням до $ 57,3 млрд – найвищої позначки з середини травня», – йдеться у звіті.

Найпопулярнішими виявилися фонди на базі Solana. Чистий приплив в них став найбільшим серед усіх криптовалюта і склав $ 7,1 млн. При цьому Ethereum, з яким безпосередньо конкурує Solana, залучив $ 3,2 млн. Інвестиції в фонди Cardano, Litecoin і Polkadot склали $ 6,4 млн, $ 1,8 млн і $ 1,1 млн відповідно.

Попри загальну позитивну динаміку, з біткоіна інвестори продовжують виводити капітали сьомий тиждень поспіль. Відтік інвестицій з першої криптовалюти склав $ 2,8 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.