Yahoo

Інтернет-компанія «Yahoo! Японія» почне торгувати токенами: деталі

Всесвітньо відома Інтернет-компанія «Yahoo! Японія» оголосила про укладення партнерства з Line – однією з найпопулярніших платформ по обміну повідомленнями.

Виходячи з повідомлення компанії Yahoo, співпраця з Line буде цілком спрямована на створення і випуск нефінансових токенів (NFT). Станом на сьогодні відомо, що над даним проєктом буде працювати підрозділ Line – LVC Corporation, що спеціалізується на цифрових активах. Безпосередньо запуск віртуальних монет також відбудеться на базі власного блокчейну Line.

Варто відзначити, що буквально через кілька днів після закінчення всіх робіт і випробувань щодо нефінансового токена, компанія «Yahoo! Японія» тут же почне продавати монети. NFT, сказано в повідомленні, будуть додані в розділ «Yahoo! Аукціон». Таким чином, придбати нові віртуальні активи від однієї з найбільших пошукових систем у світі, зможе практично кожен охочий. Для цього достатньо буде зареєструватися в системі Yahoo, відкрити гаманець Line Bitmax і взяти участь в аукціоні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про запуск нової криптобіржі в Японії. Одним з її партнерів стала інтернет-компанія «Yahoo Japan».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *