Криптобіржі

Hashed запускає фонд на $ 170 млн для інвестицій в блокчейн

Південнокорейська компанія Hashed планує до кінця місяця запустити новий фонд з об’ємом фінансування в $ 170 млн, який буде вкладати в компанії з індустрії блокчейна.

Hashed була створена у 2018 році південнокорейським криптовалютним інвестором Саймоном Сеоджуном Кімом (Simon Seojoon Kim). Це «інкубатор» для криптовалютних компаній. Крім того, в грудні 2018 року фірма запустила свій перший фонд для інвестицій в блокчейн на суму $ 120 млн.

«Найуспішніша інвестиція виходить тоді, коли ви бачите актив, сильний за фундаментальними факторами, але який не приваблює багато уваги або до нього налаштовані негативно», – зазначив Кім.

Інвестор вважає, що криптовалютна галузь все ще дуже молода та у неї величезний потенціал зростання. Але бурхливий ріст, попередив Кім, завжди пов’язаний з великою волатильністю і ризиками.

Втім, інвестори все частіше вкладають в блокчейн і сферу цифрових активів. За даними консалтингової фірми KPMG, за першу половину 2021 року обсяг інвестицій в галузь перевищив показник за весь 2020 рік. Загальна сума угод склала $ 8.7 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *