21 Квітня 2023 в 06:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Губернатор ФРС США висловився з приводу криптовалюти

ФРС
Share this page to Telegram

У ході нещодавнього виступу член Ради керівників ФРС Крістофер Уоллер визнав програмовану природу та функціональність смартконтрактів у криптовалютному сегменті. Чиновник підкреслив, що багато фірм здійснювали операції з іноземними активами, використовуючи технологію блокчейн та розумні контракти, щоб підвищити ефективність.

Тим часом американські регулятори зіштовхнулися з масовою критикою у свій бік за надмірно агресивну та репресивну політику до криптовалютної індустрії. Примітно, що обурення відкрито висловлюють як рядові користувачі, а й деякі законодавці. Наприклад, Комітет з фінансових послуг Палати представників активно вивчає діяльність регулятора SEC та його голови Гері Генслера.

Уоллер також наголосив на ризиках, пов’язаних з потенційною токенізацією та використанням смартконтрактів.

Однак він зазначив, що цей сегмент активно розвивається і з’являється все більше перспективних інструментів, які потребують детального вивчення.

Раніше наша редакція проінформувала: фахівці поділилися думкою щодо розвитку повноцінної криптовесни у найближчій перспективі. Співзасновник фонду CONNECT INVEST Максим Попцов вважає, що поточне зростання біткоїна має локальний характер. У певний момент він може досягти позначки $36 тис.

Зараз флагманська цифрова монета реалізувала близько 80% свого бичачого потенціалу, чого не скажеш про альтернативні монети. Є висока ймовірність, що вже найближчим часом BTC знизиться на 10-15%. При таких вступних, якщо альткоїни спокійно відреагують на цю подію, то ступінь домінування біткоїна також скоротиться. За таких обставин деякі альткоїни можна буде розглядати з інвестиційної точки зору.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар