19 Липня 2021 в 17:21
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Гонконзька газета SCMP токенізує 118-річний архів у вигляді NFT

NFT
Share this page to Telegram

Найстарша англомовна газета Гонконгу South China Morning Post (SCMP) випустить серію NFT з використанням нового стандарту токенів ARTIFACT, призначеного для запису історичних активів на блокчейні.

Проєкт спрямований на збереження документальних фотографій, ілюстрацій і візуалізації даних і інфографіки заснованої в 1903 році SCMP.

«Блокчейн пропонує величезний потенціал для постійного збереження журналістики, яка є свідком історії й пояснює її. Проєкт ARTIFACT – можливість виявити, зібрати, показати, обміняти й оживити значущі моменти та об’єкти з нашого колективного людського досвіду », – заявив генеральний директор газети Гері Лю.

Ідея SCMP полягає в створенні децентралізованої системи для метаданих, яку будь-який охочий міг би використовувати для токенізації історичних моментів або об’єктів у вигляді NFT.

За даними Cointelegraph, в метавсесвіт газети увійдуть в тому числі такі гонконзькі пам’ятки, як місто-фортеця Коулун і поромний причал Star Ferry.

Нагадаємо, в березні 2021 року журналіст газети The New York Times Кевін Руз продав свою колонку про невзаємозамінні токени у вигляді NFT за 350 ETH.

Раніше американський журнал TIME виставив на аукціон три власні провокаційні обкладинки в форматі невзаємозамінних токенів. Користувач під псевдонімом mondoir1 придбав їх за 241 ETH.

У квітні американський чоловічий журнал Playboy виставив на аукціон колекцію фотографій у форматі NFT на основі архівних образів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар