18 Березня 2023 в 18:59
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Глава Cardano розкритикував слова європейського чиновника

Cardano криптовалюта
Share this page to Telegram

Засновник Cardano Чарльз Хоскінсон поділився думкою про риторику багатьох чиновників, які звинуватили цифрові активи у розвитку банківської кризи на території США. Він закликав криптоентузіастів не піддаватися на такі провокації.

Також він наголосив, що спільнота має зробити так, щоб на політичні пости обиралися лише криптодружні кандидати. На його думку, саме політика Центральних банків спровокувала поточну кризу. Тепер чиновники хочуть неправомірно звинуватити в цьому сегмент цифрових активів.

Нещодавно бельгійський чиновник Йохан Ван Овертвельде порівняв криптоактиви із наркотиками.

Своєю чергою Чарльз Хоскінсон зазначив, що подібні нападки на індустрію цифрових валют є неправомірними й не мають нічого спільного зі справжнім станом справ.

Раніше наша редакція інформувала: один із провідних криптостратегів Bloomberg Intelligence Майк Макглоун поділився прогнозом щодо динаміки Bitcoin. На думку фахівця, поточна банківська криза зіграла на руку флагманському криптоактиву, оскільки багато традиційних інструментів сильно просіли в прибутковості.

Експерт наголосив. що біткоїн впевнено розташувався вище за ключовий опір на позначці в $25 000. Якщо покупці зможуть розвинути успіх, то найближчими тижнями BTC буде й надалі перебувати в рамках стійкого буллрану.

Бичачих поглядів дотримується і відомий аналітик Майкл ван де Поппе. На думку фахівця, у найближчій перспективі біткоїна цілком під силу досягти області опору $29 000. Але, на думку аналітика, необхідно буде звернути увагу на реакцію ціни на зону пропозиції $28 000.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар