7 Лютого 2023 в 08:16
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Gemini виділить $100 млн для реструктуризації боргів Genesis

Gemini
Share this page to Telegram

Біржа Gemini виділить $100 млн на план відновлення і реструктуризації свого збанкрутілого партнера Genesis в рамках угоди, про яку було оголошено в суді у справах про банкрутство Манхеттену.

Genesis, Gemini, Digital Currency Group (DCG) та кредитори Genesis уклали угоду, згідно з якою кошти у розмірі $100 млн будуть зарезервовані від імені Gemini на користь 340 000 клієнтів прибуткової програми Earn. Таким чином, Gemini має намір продемонструвати своє прагнення повернути кошти постраждалим користувачам.

Спільний план відновлення значною мірою ґрунтується на рефінансуванні кредитів Genesis, наданих DCG. На додаток до рефінансування DCG надасть кредиторам Genesis всі акції дочірньої компанії Genesis, двотраншеву кредитну лінію та привілейовані акції, що конвертуються.

За заявою юридичної служби Gemini, загальна сума вкладу DCG у програму реорганізації збанкрутілого криптокредитора Genesis склала близько $500 млн. Крім рефінансування кредитів Genesis, ліквідаційні заходи передбачають продаж збанкрутілої компанії.

Раніше Gemini оголосила про розірвання кредитної угоди з компанією Genesis Global Capital (GGC) та закриття програми Earn, звинувативши її керівництво в обмані користувачів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар