11 Серпня 2021 в 20:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

FTX стала другою біржею за обсягами торгів біткоін-ф’ючерсами

FTX
Share this page to Telegram

Дослідники з команди Arcane Research з’ясували, що криптовалютна FTX посіла друге місце в рейтингу бірж за обсягами торгів ф’ючерсами на біткоіні. Перше місце в ньому зайняла платформа Binance.

Якщо в кінці червня на частку FTX припадало близько 9% ринку ф’ючерсів на BTC, то вже на початку серпня даний показник досяг 16%.

Аналітики Arcane Research підкреслили:

Біржа [FTX] вже давно стала другою за величиною ф’ючерсного ринку в криптосфері. Однак до недавнього часу обсяги торгів біткоін-ф’ючерсами відставали від OKEx, ByBit і CME (Чиказька товарна біржа).

FTX заснував 29-річний мільярдер Сем Бенкман-Фрід у 2019 році. Нещодавно ця платформа відзвітувала про залучення $ 900 млн від групи інвесторів, включаючи Paradigm, Ribbit Capital і Sequoia. При цьому компанію оцінили в $ 18 млрд.

Відкритий інтерес до ф’ючерсів на біткоіні недавно перевищив $ 15 млрд. Останній раз даний показник знаходився приблизно на такому ж рівні в травні 2021 року.

Arcane Research сумнівається, що зростання відкритого інтересу на ринку деривативів в цей раз спровокує вибухове ралі біткоіна. Зараз гравці обережні, в порівнянні з весняними місяцями, тому зміцнення буде поступовим.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар