30 Березня 2023 в 06:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

FT: Біржа Binance підтримувала таємні зв’язки з Китаєм

Share this page to Telegram

Генеральний директор Binance Чанпен Чжао та інші топменеджери криптокомпанії протягом останніх кількох років підтримували тісні зв’язки з материковим Китаєм.

Керівництво біржі контактувало з чиновниками та бізнесом з КНР, попри те, що адміністрація Binance у 2017 році заявила про остаточний вихід з Піднебесної у зв’язку із забороною цифрових валют у цій країні. Проте до кінця 2019 року біржа користувалася послугами одного з китайських банків у Шанхаї, через який її співробітники отримували зарплату, повідомляє видання Financial Times, пославшись на джерела.

У Китаї також працював офіс Binance, через який менеджери криптокомпанії звітували перед податковими органами. При цьому на офіційному рівні Binance періодично заявляла, що її представництва є на Мальті, Сінгапурі та Уганді й користуватися можна послугами лише цих філій.

Binance залишається найбільшою криптобіржею із щоденним обсягом торгів понад $8,5 млрд.

За даними самої компанії, у ній працюють близько 8000 осіб. Вони мешкають у Європі, країнах азійсько-тихоокеанського регіону, на Близькому Сході, в Африці, Північній та Південній Америці.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар