FSA Японії

FSA Японії: «необхідно врахувати всі ризики перед підвищенням доступності інвестицій в криптоактиви»

Новий комісар FSA Дзюн’іті Накадзіма вважає, що регуляторам Японії потрібно оцінити всі ризики, перш ніж робити BTC і інші криптовалюти більш доступними для широкого загалу.
В інтерв’ю Bloomberg новий керівник Агентства фінансових послуг Японії (FSA) Дзюн’іті Накадзіма (Junichi Nakajima) сказав, що криптоактиви можуть принести користь громадськості як швидкий і дешевий спосіб переказу грошей. Однак, на його думку, велика частина криптоактивів зараз використовується для спекуляцій та інвестицій.

Тому комісар FSA вважає, що потрібен ретельний розгляд всіх ризиків, перш ніж спростити для широкої публіки інвестування в криптоактиви. Накадзіма сказав, що висока волатильність криптовалютних ринків через відсутність базових активів – основна причина, по якій FSA не дозволяє запуск криптовалютних інвестиційних фондів.

Японія активізувала свої регуляторні зусилля щодо криптовалютної індустрії після хакерської атаки на токійську криптовалютну біржу Coincheck у 2018 році, в результаті якої були вкрадені NEM на $ 530 млн. З того часу країна стала складним ринком для ведення бізнесу зареєстрованих криптовалютних бірж, визнає Накадзіма.

Чинна нормативно-правова база для бірж криптовалют ефективно захищає клієнтів і відповідає вимогам по боротьбі з відмиванням грошей. Але бізнес-ситуація більшості зареєстрованих бірж «досить важка», додав Накадзіма.

Нагадаємо, що минулого місяця Агентство фінансових послуг Японії (FSA) створило підрозділ по нагляду за децентралізованими фінансами (DeFi), а Мінфін планував збільшити число співробітників свого криптовалютного підрозділу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *