25 Червня 2023 в 19:23
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Податкове агентство Японії пом’якшить правила оподаткування для криптофірм

FSA Японії
Share this page to Telegram

Згідно з заявою видання Coinpost, Національне податкове агентство Японії більше не оподатковуватиме нереалізований прибуток для криптофірм. Теоретично це дозволить спростити ведення профільного бізнесу країни, і навіть сприяє розвитку сегмента цифрових активів.

Згідно з чинною системою, якщо організація має криптовалюту, то вона повинна виплачувати податок на нереалізований прибуток. Практика показала, що такий підхід виявився дорогим для багатьох профільних фірм, що функціонують в юрисдикції Японії.

Тепер Національне податкове агентство Японії перейде до більш гнучкої політики. На думку низки експертів, для країни це стане важливим кроком, який дозволить державі реалізуватися як міжнародний криптохаб.

Цікаво, що ефективне оподаткування стало важливим питанням для багатьох країн. У минулому Індія встановила податкову ставку у розмірі 28% для криптовалютних компаній. Активна робота у цьому напрямі ведеться у США, ЄС та Австралії.

Тим часом сьогодні 25 червня біткоїн досяг річного екстремуму поблизу позначки $31,4 тис. Аналітики припускають, що формуванню бичачого імпульсу став підвищений інтерес інституційних інвесторів до флагманського криптоактиву. Проте експерти наголошують, що поки розмірковувати про повноцінний буллран поки що не доводиться.

Все ж таки макроекономічна обстановка і складності регулювання подібному не сприяють. Популярний у криптосередовищі експерт Мікаель ван де Поппе припускає, що найближчим часом біткоїн може скоригуватися $28,5 тис. На думку фахівця, це стане оптимальною точкою для того, щоб відкрити короткострокові покупки. Однак варто враховувати, що BTC все ще знаходиться далеко від свого історичного максимуму на рівні $69 тис.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар