8 Липня 2021 в 21:31
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Франція тестує перекази CBDC з Сінгапуром

CBDC
Share this page to Telegram

Banque de France (BdF) протестував транзакцію транскордонної цифрової валюти центрального банку (CBDC) з Сінгапуром, зазначивши перше використання заснованого на смартконтракті автоматизованого пулу ліквідності для цифрової валютної пари EUR / SGD.

Французький центральний банк працював з Валютним управлінням Сінгапуру над експериментом, одним з останніх в гуртовій програмі банку CBDC, яка завершується цієї осені. Він був виконаний з використанням дозволеної версії Ethereum під назвою Quorum, розробленої JPMorgan.

В контексті гуртових або міжбанківських транзакцій CBDC транскордонні платежі без повільного і дорогого посередництва є чимось на зразок Святого Грааля. За словами Banque de France, скорочення числа посередників зменшило кількість договірних угод і тягар «Знай свого клієнта» (KYC).

Набір додатків Onyx, заснований на блокчейні JPMorgan, який включає JPMCoin, використовує систему автоматичних цифрових контрактів такого роду, завдяки яким такі області, як децентралізовані фінанси (DeFi), стали популярними на публічній арені.

За заявою BdF, автоматизований пул ліквідності CBDC і послуги з маркетингу для валютних пар EUR / SGD можуть бути розширені для підтримки участі кількох центральних банків і комерційних банків в різних юрисдикціях. У ньому говориться, що використання смартконтрактів автоматично управляє обмінним курсом EUR / SGD відповідно до ринкових транзакцій і вимогами в режимі реального часу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар