20 Березня 2023 в 20:46
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерти чекають на курс Ethereum по $2000

Ethereum
Share this page to Telegram

В одному з останніх твітів, аналітики агрегатора даних Santiment зробили свій прогноз щодо майбутнього курсу криптовалют Ethereum (ETH). Вони наголосили: її котирування досягли семимісячного максимуму. Експерти запевнили, курс ефіру може зрости вище за $2000 найближчим часом.

Дослідники зазначили, що саме досягнення проміжної цінової позначки у розмірі $1840 «відчинило двері» для перевищення позначки $2000. Перший рівень було подолано вперше з серпня 2022 року. На думку аналітиків Santiment “мережа Ethereum не нагрілася і не створила будь-яких суттєвих бар’єрів для подальших транзакцій, хоча попит на них був високим”. У міру зростання цін на криптовалюту, плата за газ у мережі впала до $2 за транзакцію. Аналітична команда заявила, що це бичачий знак для курсу ETH.

За даними аналітичних сервісів, котирування Ethereum перебували на значенні $1791, станом на 14:30 за київським часом 20 березня 2023 року. Ринкова капіталізація становила $219,13 млрд. Цей показник зріс на 13,09% за минулі 7 днів. Трейдери забезпечили торгові обсяги у розмірі $75,74 млрд за минулий тиждень.

Раніше, минулого тижня, ETH вперше за 250 днів досяг найбільшого денного приросту вартості. Тоді курс криптовалюти виріс на 17% після ринкових потрясінь, що послідували за де-прив’язкою стейблкоіна USDC до вартості долара США (USD) та закриттям Silicon Valley Bank.

Аналітики нагадали, що минулий тиждень був дуже цікавим для криптовалютного ринку. Крім SVB свою діяльність припинили Silvergate Bank, а також Signature. Після їхнього краху довіра трейдерів та інвесторів до традиційного ринку серйозно впала. Вони вирішили змістити свою увагу на ризикованіші активи, серед яких виявилися криптовалюти.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар