Ethereum

Ефіріум утримує лідерство серед мереж, на яких базуються DeFi-проєкти

Вартість коштів, заблокованих в DeFi-протоколах, наближається до $ 175 млрд (за даними Llama). Проєкти, що представляють ринок децентралізованого фінансування, розгорнуті на декількох блокчейнах.

Крім ефіріума і Binance Chain вони запускаються на базі мереж Polygon, Solona, ​​Fantom, Terra, Avalanche та інших. Однак переважна більшість протоколів розгорнута якраз на ефіріумі.

На цей час DeFi-проєкти, запущені в мережі ETH, акумулювали активи на загальну суму до $ 131 млрд. Останнім часом ефіріум став стикатися з проблемами при обробці транзакцій.

Перевантаження блокчейна недавно привело до стрибка транзакційних комісій. Зараз середній збір складає $ 39,8. 3 вересня середня комісія досягала $ 51,88 (за даними BitinfoCharts).

Друге місце після ефіріума за кількістю розгорнутих DeFi-проєктів займає мережа Binance Chain. На цьому блокчейні запущені проєкти, які акумулювали цифрові активи на $ 19 млрд (11% від загального обсягу коштів, заблокованих на ринку децентралізованого фінансування).

Cardano хоче стати частиною екосистеми DeFi. Саме тому розробники альткоіна ADA і мережі хочуть активувати оновлення Alonzo 12 вересня. За допомогою даного форка команда Чарльза Хоскінсона планує додати опцію по розгортанню смартконтрактів в мережі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.