Dogecoin (DOGE) прогноз

Джон Макафі пов’язав звинувачення Мін’юсту з його просуванням Dogecoin

Скандально відомій розробник антівірусного ПО Джон Макафі прокоментував звинувачений, вісунуті проти него Мін’юстом США Минулого тижня. Правоохоронні органи країни звинувачують Макафі в ухіленні від Сплата податків.

Бізнесмен пов’язує свои проблеми з законом з его постами у Твіттері, присвячений криптовалюта Dogecoin (DOGE).

Він нагадав, что займався просуванням цього альткоіна ще кілька років тому. Наприклад, в січні 2018 року Макафі розмістив свій відомій пост, в котрому він вказав на DOGE, як на монету тіжня. Після цього він взлетів до $ 0,014, а потім сталося падіння до $ 0,07.

Макафі зазначив, що не тільки він рекламував Dogecoin. Наприклад, цю ж монету просуває зараз відомий винахідник Ілон Маск. Крім DOGE Макафі просував в Твіттері три роки тому такі кріптопроекти, як Electroneum (ETN), Burst (BURST), Digibyte (DGB), Reddcoin (RDD), Humaniq (HMQ), Factom (FCT).

Мін’юст звинувачує Джона Макафі не тільки в ухилянні від сплати податків, а й в шахрайстві. Бізнесмена вже після затримання звинуватили в тому, що він просував сумнівні проекти в кріптосфері і обманював людей, багато з яких втратили свої гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *