Дубайський інвестиційний фонд FD7 Ventures: Cardano і Polkadot виростуть в 20 разів

Ще в кінці лютого інвестиційний фонд FD7 Ventures оголосив, що продасть біткоіни на $ 750 млн для покупки Cardano (ADA) і Polkadot (DOT). У новому прес-релізі фінансовий гігант з Дубая прогнозує, що ціна Cardano і Polkadot може значно зрости – протягом наступних 3 років в 20 разів.

В результаті ціна в Cardano досягне $ 20 і $ 700 за Polkadot. За словами керуючого партнера FD7 Пракаша Чанда, це буде пов’язано з різким зростанням інтересу інституційних інвесторів до обох платформ і важливості ADA і DOT для їх екосистем. Чанд вважає, що Cardano, Polkadot і Ethereum зроблять революцію в різних галузях:

На мій погляд, ці 3 проекту проведуть справжню революцію в декількох напрямках – від охорони здоров’я до нерухомості і фінансів.


Також аналітик вважає, що особливо великі технологічні компанії, наприклад, Tesla, інвестують частину своїх валютних резервів у перспективні ETH, DOT і ETH. На його думку, ці три проекти відкриють шлях до масового впровадження:

Мені дзвонять інституційні інвестори, які толком нічого не знають про Cardano і ADA, але вже виявляють до них інтерес. Це відбувається тому, що через десять років після його створення організації зрозуміли, чим є біткоіни. Уявіть, біткоіни був створений в 2009 році, але знадобилося багато часу, щоб в нього влилися реальні інституційні гроші. Зараз у нас навіть є біткоіни-ETF.

За словами Чанда, завдяки біткоіни прийняття нових проектів займає набагато менше часу:

Ми знаходимося на порозі масового інституційного впровадження криптовалюта. У випадку з Cardano, Polkadot і Ethereum інституційні гроші не змусять себе чекати 10 років. Біткоіни проклав шлях для більш швидкого масштабування інноваційних альткоінов.

Експерт переконаний, що команда Cardano реалізує «вражаючу» дорожню карту, розробляючи рішення для вирішення реальних проблем, таких як «документація по смарт-контрактами і доступ мільйонів людей в африканських національних державах до фінансів». Дійсно, компанія-розробник Cardano співпрацює з урядом Ефіопії над реалізацією найбільшого в світі блокчейн-проекту.

Протокол Polkadot, в свою чергу, забезпечує надійну екосистему для розробки децентралізованих платформ для Web3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *