Новини Ethereum

Ціна Ethereum перевищила $ 4 тис. вперше з травня

Вартість найбільшого за капіталізацією альткоіна продовжує відновлюватися після обвалу ринку. У травні криптовалюта досягала піку на рівні $ 4,3 тис.

За останню добу Ethereum подорожчав на 8%. Вартість альткоіна перевищила $ 4 тис. вперше з середини травня. Капіталізація криптовалюти збільшилася до $ 468,6 млрд, за даними CoinGecko. Частка Ethereum на крипторинку досягла 19,6%

Остання хвиля зростання Ethereum стартувала 20 липня з позначки в $ 1,7 тис. З того часу вартість криптовалюти збільшилася на 135%. Альткоін рухається в сторону історичного максимуму в $ 4,3 тис., який був встановлений 12 травня.

5 серпня в мережі Ethereum вийшло оновлення London, яке повністю змінило механізм нарахування комісій за транзакції. Частина комісій, яку раніше отримували майнери як винагороду, тепер спалюється.

З моменту активації поновлення в мережі криптовалюти було спалено понад 183 тис. Ethereum на суму $ 688,6 млн, за даними сервісу ultrasound.money. Середня швидкість спалювання у хвилину становить 4,37 ETH.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *