29 Квітня 2023 в 20:29
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ціна біткоїна може досягти $35 000 на другій хвилі банківської кризи

Біткоін
Share this page to Telegram

Ціна біткоїна готується до зростання до $35 000, оскільки чергова хвиля банківської кризи чинитиме додатковий тиск на баланс Федеральної резервної системи США. Згідно з повідомленням Wall Street Journal від 29 квітня, уряд США, ймовірно, візьме First Republic Bank під управління FDIC у ці вихідні.

First Republic Bank — не єдиний банк, схильний до ризику, 4–5 банків нині стикаються з проблемою вилучення банківських депозитів на мільярди доларів. ФРС необхідно надрукувати більше грошей для порятунку банків, які перебувають на межі краху, які відчувають брак грошей, і це суперечить її бажанню зупинити інфляцію.

FDIC купить First Republic Bank, ймовірно, у ці вихідні.
За даними Wall Street Journal, FDIC візьме First Republic Bank під управління, швидше за все, у ці вихідні. Щобільше, банки, у тому числі JPMorgan Chase & Co та PNC Financial Services, вже готуються купити First Republic Bank після його закриття урядом.

Акції First Republic знаходяться у вільному падінні з понеділка, впавши більш ніж на 75% до $3,51 на закритті ринку у п’ятницю. У неробочий час акції FRC впали на 33% – до $2,33.

Деякі експерти з Волл-стріт заявили, що First Republic Bank стане не останнім, хто впав, оскільки під загрозу потрапляють ще чотири-п’ять банків, які можуть збанкрутувати найближчими місяцями. Великі банки, у тому числі JPMorgan і PNC, намагалися запобігти проблемам у First Republic Bank у березні, надавши депозит у розмірі 30 мільярдів доларів. Однак банку не вдалося запобігти вилученню депозитів, що продовжується.

ФРС вже надрукувала майже 400 мільярдів доларів, щоб урятувати банки від краху. Попри банківську кризу, ФРС підвищила відсоткові ставки ще на 25 базисних пунктів до 4,75%-5% у березні. ФРС оголосить про своє наступне рішення про підвищення ставки 3 травня, тоді як Волл-стріт чекає на паузу з боку центрального банку.

Ця друга хвиля банківської кризи змусить ФРС друкувати більше грошей, внаслідок чого ціна на біткоїн може зрости, як це було при банкрутстві Silvergate та Signature Bank у березні, і BTC коштуватиме $35 000.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар