Криптовалюти

CNBC: кожен десятий американець інвестує в криптовалюти

Згідно з опитуванням CNBC і Momentive, близько 11% громадян США інвестують в криптовалюти, в основному люди до 35 років. Старше покоління вважає інвестиції в криптоактиви ризикованими.

CNBC і Momentive провели опитування серед 5530 американців. З’ясувалося, що в криптовалюти інвестує більше чоловіків, ніж жінок (16% проти 7%), незалежно від раси та етнічної групи. Криптоактиви користуються популярністю серед людей молодого та середнього віку: від 18 до 34 років (15%), від 35 до 64 років (11%), а серед людей старше 65 років виявилося всього 4% інвесторів.

Що стосується причин інвестицій в криптовалюти, тільки 3% учасників опитування стали вкладатися в них, надихнувшись зростанням криптовалютного ринку. Більшість інвесторів (60%), які володіють криптоактивами, впевнене в їх довгостроковому зростанні, а 44% респондентів очікують, що курс придбаних ними криптовалют виросте за короткий проміжок часу. 33% інвесторів увійшли на ринок криптовалют через простоту транзакцій, а 26% – через азарт до інвестицій. Половина опитаних почали інвестувати в цифрові активи протягом цього року, з них 65% використовують мобільний додаток для торгівлі, а 23% роблять угоди через сайти.

Думки інвесторів про те, скільки буде коштувати біткоін до кінця 2021 року сильно різняться. 21% респондентів вважає, що курс BTC буде набагато вище його поточної вартості, 14% впевнені у зворотному, а інші 14% припустили, що ціна біткоіна залишиться без змін. Сьогодні BTC торгується близько $ 48 000.

Майже половина опитаних (45%) вважають, що інвестиції в криптовалюти мають на увазі високий рівень ризику, особливо в цьому переконані люди похилого віку (63%). Лише 9% від загальної кількості учасників опитування не бачать в криптовалютах небезпеки. Багато інвесторів молодого покоління вважають, що за допомогою криптовалют можна отримати прибуток в короткі терміни. Люди, що почали інвестувати в криптоактиви після 2019 року, більш оптимістично налаштовані стосовно них. Близько третини «новоспечених» інвесторів (36%) впевнені, що з часом курс біткоіна буде тільки рости.

Згідно з недавнім опитуванням GamblersPick, багато криптовалютних інвесторів в США планують зберігати свої криптоактиви незалежно від стану ринку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *