Binance Chain

Число активних адрес в мережі Binance Chain за пів року зросла на 2000%

Команда DappRadar ще в березні звертала увагу на різке збільшення привабливості мережі Binance Chain серед розробників блокчейн-додатків.

Причому Binance Chain навіть обійшла ефіріум за кількістю добових транзакцій (1,607 млн ​​проти 1,21 млн в лютому 2021 року).

Минулого тижня аналітики DappRadar опублікували нову доповідь, в якій говориться, що за останні пів року кількість адрес в мережі Binance Chain, які щодня здійснюють транзакції, зросла майже на 2000% до 394 000.

Ще один блокчейн WAX також продемонстрував значне зростання шляхом розгортання NFT-проєктів і ігрових сервісів. Число унікальних активних гаманців в цій мережі злетіло на 556% до 384 000.

Ефіріум, тим часом навпаки, показує ослабленням активності. За даними Dapp Radar, число активних адрес впало на 17,4%. Паралельно зберігається тренд на міграцію розробників додатків з ефіріума на Binance Chain.

Посилюється розрив між двома мережами за кількістю операцій, що здійснюються за добу. Зараз користувачі Binance Chain, в середньому, щодня здійснюють 3,46 млн транзакцій, тоді як на ефіріумі цей показник становить всього 1,139 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *