Біткоін

CEO біржі FTX спростував повідомлення про крадіжку 45 000 біткоінів

Сьогодні в мережі з’явилася інформація про злом біржі FTX, з якої нібито була викрадена велика сума в криптовалюті. Засновник FTX Сем Банкман-Фрід цю інформацію не підтвердив.

Спочатку повідомлення про злом FTX було опубліковано на іміджбордах 4chan. Його автор спробував відстежити переміщення 45 000 BTC і виявив, що вони змішуються з іншими монетами, що мають позначку «HYDRA», тобто отриманими з нелегального онлайн-маркетплейсу.

Згодом цю ж теорію розвинув користувач Twitter під ніком CryptoHellspawn, який скористався інструментами аналітичної компанії Chainalysis:

«Чи може FTX пояснити нам, чому 3 дні тому з їхнього гаманця було виведено 45 000 BTC на пов’язаний з даркнетом рахунок? Схоже, FTX була зламана, спустошена, і в її гаманцях залишилося тільки 8 000 BTC. 45 000 BTC з гаманця FTX переміщаються з кожним новим блоком біткоіна до нескінченності ».

Банкман-Фрід у відповідь на це навів таке пояснення:

«Якщо ви не знаєте, висновок біткоіна здійснюється шляхом комбінації невитрачених виходів транзакцій (UTXO) з депозитних адрес. Кілька днів тому ми консолідували деякі UTXO на одній адресі для прискорення обробки ».

На цьому тлі курс власного токена FTX (FTT) за останню добу знизився на 11% і залишається близько локальних мінімумів, попри коментар засновника біржі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.