25 Березня 2023 в 21:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Cardano готова до важливого оновлення

Cardano
Share this page to Telegram

Згідно з останнім щотижневим звітом розробників Cardano, рішення для масштабованості другого рівня (Layer 2) Hydra практично готове до запуску. Найближчим часом в основній мережі буде ініційовано реліз бета-версії продукту. Як зазначено у звіті, команда працювала над сумісністю вузлів Hydra. Крім того, програмісти додали «золотий набір тестів» для скриптів Plutus та підкоригували деякі неправильні конфігурації.

Розробниками було встановлено тимчасове обмеження основної мережі у розмірі 100 ADA “на фіксацію”. Представники команди також розповіли, що займалися вирішенням дрібніших завдань під час підготовки до запуску бета-версії основної мережі. Вони зазначили, що рішення для масштабованості Cardano Hydra спрямоване на підвищення швидкості транзакцій шляхом забезпечення низької затримки, високої пропускної спроможності та мінімальних трансакційних комісій.

Hydra Head закладе основу для “розширених ситуацій розгортання”. Децентралізовані програми (dApps), смартконтракти та інші програми могли бути створені поверх Cardano завдяки оновленню Alonzo. Наступним логічним кроком стала Hydra, яка дозволить додавати новий протокол поверх чинного ланцюжка блоків першого рівня.

Крім того, стало відомо, що активно йдуть розробки не лише Hydra. Програмісти серйозно спантеличені останніми етапами відкладання Mithril, яка також має дебютувати в бета-версії в основній мережі.

За даними статистики, 1215 проєктів наразі розробляються на основі Cardano, а 118 вже остаточно запущено. Усього здійснено 63,5 млн транзакцій. Існувало 8,03 млн нативних токенів Cardano, розподілених за 70,93 тис. політиками карбування. Також створено 7,49 тис. сценаріїв Plutus, із яких 2,27 тис. були Plutus v2.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар