2 Вересня 2021 в 12:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Британські студенти звертаються до криптоінвестицій через фінансові проблеми

Криптовалюта
Share this page to Telegram

Все більше британських студентів звертаються до інвестування в цифрові активи для покриття своїх витрат на життя. Як показало недавнє опитування, проведене британським сайтом Save the Student, з минулого року частка студентів, які заробляють на криптовалюті, потроїлася – збільшилася з 2% до 6%.

В результаті проведеного Національного опитування про гроші студентів 2021 року організатори вивчили відповіді 2038 студентів університетів Великобританії в період з травня по серпень 2021 року, передає cryptonews. Отримані дані показують, що 76% опитаних британських студентів переживають про засоби на життя, практично “зводять кінці з кінцями”, що дещо більше, ніж 71% у тогорічному опитуванні. В середньому студенти стикаються з щомісячними витратами на проживання в розмірі 810 фунтів стерлінгів (близько $ 1120), що призводить до того, що багато хто з них прагнуть знайти додаткові джерела доходу.

Останнє зростання відбулося попри те, що в порівнянні з попереднім роком менша кількість студентів займалося побічними видами діяльності або бізнесом для того, щоб заробити на життя. Серед студентів, які взяли участь в опитуванні, 40% заявили, що заробили гроші на власний бізнес або підробці, в порівнянні з 43%, які дали таку ж відповідь торік.

Коментуючи результати опитування, дослідники відзначають, що “в цьому році велика увага засобів масової інформації була приділена зростальній кількості нових інвесторів, що беруть участь в торгівлі криптовалют, оскільки Bitcoin і Ethereum пережили “бум на ринку”.

Крім того, в дослідженні наголошується, що позаяк зростає частка студентів, які заявляють про свої криптоінвестиції, “очевидно, що молоді люди повинні отримувати чітку і збалансовану інформацію про криптовалюти”. Це дозволить гарантувати прийняття ними обережних фінансових рішень.

Студенти, які повідомили, що вони працюють неповний робочий день, помітили, що середня сума, яку вони заробляють, становить 404 фунти стерлінгів на місяць (близько $ 557). При цьому наголошується, що даний показник виріс з минулого року, оскільки торік студенти вказували суму в 326 фунтів стерлінгів на місяць у 2020 році (приблизно $ 450).

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар