binance новини

Британські фінансові компанії перестають підтримувати платежі Binance

В останні тижні найбільша криптовалютна біржа Binance зіткнулася з пильною увагою регуляторів. Вчора Компанія Clear Junction, яка обслуговує транзакції Binance в Європі, призупинила свою співпрацю з торговим майданчиком. Таке рішення було прийнято після аналогічних кроків британських банків Barclays і Santander.

Clear Junction опублікувала заяву на своєму офіційному сайті: «Clear Junction підтверджує, що більше не буде обслуговувати пов’язані з Binance платежі. Рішення було прийнято після недавнього повідомлення Управління з фінансової поведінки (FCA) про те, що Binance забороняється займатися регульованою діяльністю на території Великобританії ».

Попередження, на яке посилається Clear Junction, було опубліковано в кінці червня. Управління з фінансової поведінки – наглядовий орган Великобританії – випустило документ, в якому стверджувалося, що жоден дочірній підрозділ фірми Binance не має ліцензії на регульовану діяльність в країні:

Binance Markets Limited не має права здійснювати будь-яку регульовану діяльність у Великобританії. Жодна організація, пов’язана з Binance, не має необхідних дозволів для роботи в країні.

У відповідь представники біржі заявили, що вказана юрособа не надавала послуги на домені binance.com. Але це, очевидно, не допомогло. Через тиждень Binance призупинила приймання депозитів за допомогою європейської платіжної системи SEPA, а британський банк Barclays оголосив, що заборонив клієнтам переводити на Binance кошти. Подібне рішення було прийнято і британським відділенням банку Santander.

Clear Junction уточнює, що вирішила зупинити всі платежі в британських фунтах (GBP) та євро (EUR) для Binance, включаючи введення і виведення коштів: «Ми вирішили призупинити платежі як у фунтах стерлінгів, так і в євро і більше не будемо здійснювати депонування або зняття коштів на користь або від імені криптовалютного майданчика. Clear Junction діє відповідно до вимог й керівництва FCA при обробці платежів Binance ».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.