Біткоін

Біткоін різко подорожчав до $ 55 500 і оновив п’ятимісячний максимум

Ціна біткоіна різко піднялася в цю середу. Раніше сьогодні криптовалюта вже показувала впевнене зростання, а після досягнення рівня $ 52 800 протягом 3 хвилин подорожчала до $ 55 500.

біткоін

Це максимальна позначка, якої BTC вдалося досягти з травня, коли його курс знижувався від піка близько $ 65 000. Ціна в $ 55 500 в останній раз фіксувалася 12 травня – в цей день Ілон Маск оголосив про припинення приймання біткоіна Tesla.

На початку вересня біткоін вже робив спробу повернутися до попередніх максимумів, проте тоді зростання зупинилося на рівні $ 53 000. У момент публікації BTC торгується близько $ 54 400.

При поточній ціні біткоін знову став активом з трильйонною капіталізацією. За останню добу зростання склало 10,5%, а за тиждень – 35%. Капіталізація всього крипторинку при цьому піднялася тільки на 4% за 24 години, що свідчить про значне відставання альткоінів. Майже всі цифрові активи з першої сотні сьогодні показують себе гірше біткоіна; багато хто залишається в збитку на добовому відрізку. Ефір, наприклад, виріс на 3% і торгується вище $ 3 500.

«Думаю, ми продовжимо спостерігати силу біткоіна, – заявляє аналітик Майкл ван де Попп. – Альткоіни нормально покажуть себе в парах з USDT, але можлива корекція до BTC протягом 6-8 тижнів, перш ніж почнеться новий підйом. Грудень / січень – зазвичай кращий період для покупки альткоінів ».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.