Біткоін

Біткоін різко додав 7%, ліквідувавши пізні короткі позиції

Ціна біткоіна різко відновлюється після падіння в ранкові години неділі.

У п’ятницю, коли стало відомо про нові репресії китайського керівництва щодо криптовалюти, біткоін знизився на 10%, але потім відіграв половину падіння. Після сьогоднішнього оголошення біржі Huobi про прийдешнє відключення всіх китайських користувачів, криптовалюта оновила локальні мінімуми близько $ 40 750. Від цього рівня менш ніж за дві години їй вдалося піднятися на 7% і знову опинитися вище $ 43 000.

В результаті на добовому відрізку біткоін тепер знаходиться в зеленій зоні. Найбільш вдалим токеном в топ-100 за останню добу залишається Uniswap (UNI) – він додав понад 17%.

Тиждень, що минає видався волатильним для біткоіна. У понеділок, ще до оприлюднення позиції Народного банку Китаю, криптовалюта знизилася майже на 8% разом з фондовими індексами. Рух пов’язують з побоюваннями учасників ринку стосовно боргової кризи китайського забудовника Evergrande.

біткоін

За даними сервісу Bybt, обсяг ліквідацій на криптовалютному ринку за останні 12 годин перевищив $ 300 млн. З них в довгих позиціях – $ 170 млн, однак за останню годину перевага на стороні коротких становить 75%.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *