Біткоін

Біткоін намагається втриматися на значеннях вище $ 43 000

Протягом останніх декількох днів біткоін (BTC) періодично падав в ціні нижче $ 43 000. Однак монета швидко відігравалася, що говорить про небажання інвесторів провокувати більш значний відкат.

У четвер, 30 вересня, ціна BTC тримається на рівні $ 43 180 (+ 1,8%). Капіталізація провідної цифрової валюти збільшилася до $ 811,324 млрд.

Альткоіни з першої десятки демонструють різноспрямовану динаміку. Ефір (ETH), Binance Coin (BNB) і XRP подорожчали на 1,5% до $ 2980, $ 374 і $ 0,942 відповідно. Cardano (ADA), Solana (SOL) і Dogecoin (DOGE) просіли до $ 2,09, $ 137 і $ 0,2. Капіталізація ринку зараз становить трохи більше $ 1,895 трлн, індекс домінування біткоіна виріс до 42,8%.

Індикатор SOPR, за даними WhaleMap, напередодні піднявся вище одиниці. Це говорить про те, що інвестори почали продавати BTC з прибутком. Раніше протягом декількох днів даний показник залишався нижче одиниці, тобто трейдери продавали зі збитками.

Збільшення індексу SOPR свідчить про те, що до продажу приступили власники біткоіна, які купували монети за цінами нижче сьогоднішніх.

Аналітик Кевін Рук звернув увагу на збільшення обсягу транзакцій з BTC. Минулої неділі ця сума досягла рекордних $ 29 млрд. За словами експерта, в історії біткоіна, тільки тричі обсяг угод з криптовалютами перевищував $ 20 млрд.

Турбулентність повернеться на ринок, якщо Комісія з цінних паперів і бірж в жовтні піде на схвалення криптофондів біткоін-ETF. Деякі експерти оцінюють імовірність такого кроку глави SEC Гері Генслера як високу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.