криптовалюти

Біткоін-біржа KuCoin закриє доступ з Китаю до кінця року

Криптовалютна біржа KuCoin до кінця року має намір закрити доступ для користувачів з Китаю. Про це майданчик сьогодні оголосив на своєму сайті.

«З моменту заснування у 2017 році KuCoin завжди підпорядковувалася законам і вимогам різних країн. 4 вересня 2017 року згідно з місцевим вимогам платформа відсторонила користувачів з Китаю і відшкодувала їх кошти. 24 вересня 2021 року до нашого відома дійшли нові вимоги влади Китаю, після чого KuCoin негайно провела технічну перевірку, щоб гарантувати відповідність ділових практик компанії регуляторним стандартам ».

Згідно CoinMarketCap, KuCoin входить в топ-5 бірж криптовалют в сегменті спотової торгівлі з оборотом за останню добу в $ 1,7 млрд.

KuCoin

«В інтересах захисту прав відповідних користувачів, ми настійно рекомендуємо їм перемістити активи на інші платформи до кінця дня 31 грудня. Також ми продовжимо нагадувати користувачам про необхідність вжити заходів в найкоротші терміни ».

У вересні влада Китаю відновила боротьбу з незаконною діяльністю в просторі криптовалют, що спонукало багато компаній ввести нові обмеження. Так, до кінця року закрити акаунти китайських користувачів має намір біржа Huobi.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.