Upbit

Біржа Upbit впроваджує інструменти KYC / AML для дотримання вимог регулятора Сінгапуру

Дослідницький підрозділ оператора біржі криптовалют Upbit розробило інструмент VerifyVASP для боротьби з відмиванням грошей через криптовалюти.

Компанія Dunamu, керівник південнокорейської біржі криптовалют Upbit, впроваджує рішення по боротьбі з відмиванням грошей для дотримання вимог регуляторів Сінгапуру. Інструмент VerifyVASP розроблений дослідницьким підрозділом компанії Lamda 256.

Відповідно до публікації The Korea Herald, рішення буде розгорнуто на Upbit в наступному місяці. Торік Грошово-кредитне управління Сінгапуру (MAS) опублікувало новий закон, який регулює обіг криптовалют і діяльність пов’язаних з ними компаній.

Регулювання відповідає рекомендаціям FATF для запобігання відмиванню грошей і фінансуванню тероризму через криптовалюти. Згідно з цими рекомендаціями, криптовалютні компанії повинні збирати особисту інформацію клієнтів, що здійснюють транзакції вище певної суми – $ 3 000 або: € 1 000, в залежності від юрисдикції.

У червні біржі криптовалют Upbit, Bithumb, Coinone і Korbit створили спільне підприємство, щоб розробити рішення для дотримання рекомендацій FATF. Через місяць Dunamu припинила участь в ініціативі через побоювання, що регулятори вважатимуть цю угоду неприпустимим.

Нагадаємо, що на початку року криптовалютна біржа BitMEX представила структуру для зберігання даних відправників і одержувачів транзакцій для дотримання рекомендацій FATF, які стосуються обміну інформацією про клієнтів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *