18 Січня 2023 в 07:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біржа FTX підтвердила крадіжку криптовалюти на суму $413 млн

FTX
Share this page to Telegram

У звіті, відправленому кредиторам 17 січня, біржа FTX, що розорилася, підтвердила крадіжку криптовалюти зі своєї платформи на суму $413 млн.

За даними компанії, хакери викрали у міжнародного майданчика FTX цифрові активи на суму $323 млн, а американське представництво втратило монети на $90 млн.

Йдеться про кібератаку, що відбулася у листопаді 2022 року вже після того, як біржа подала заяву про банкрутство. Тоді представники організації повідомили про розкрадання віртуальної валюти приблизно на $600 млн, проте у грудні американські прокурори почали проводити розслідування за фактом крадіжки цифрових активів вартістю лише $370 млн.

Правоохоронці нібито встигли заблокувати частину вкрадених у FTX монет на централізованих торгових майданчиках, але левову частку активів було обміняно на Ethereum (ETH) на децентралізованих біржах і відмито через міксери.

Водночас працівникам FTX вдалося отримати доступ до криптовалюти, готівкових коштів та ліквідних цінних паперів на суму $5 млрд. Ці активи використовують для погашення заборгованості перед кредиторами, яка перевищує $3 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар