26 Січня 2023 в 08:12
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біржа Deribit оголосила про плани релокації у Дубай

Deribit
Share this page to Telegram

Найбільша біржа за обсягом торгів опціонами на BTC та ETH Deribit оголосила про плани перенесення штаб-квартири до Дубая вже у III кварталі. Причиною стало прозоре регулювання галузі в еміраті.

Майданчик Deribit базується у Панамі з 2020 року. У Дубаї заплановано відкрити невеликий офіс на 10 осіб. Частина співробітників переїде з Панами, а декого наймуть на місці. Деякі співробітники біржі залишаться у Панамі. Материнська компанія біржі розташована в Нідерландах, а загальна кількість співробітників та її підрозділів налічує 95 осіб у всьому світі.

«Багато наших клієнтів кажуть, що хотіли б торгувати на по-справжньому регульованому майданчику. У Панамі ми таких умов немає. Крім того, ми бачимо настрої регуляторів у всьому світі, вони хочуть регулювати криптовалютну галузь», ― зазначив керівник відділу комплаєнсу та регулювання Deribit Девід Домен (David Dohmen).

Дубай доклав чималих зусиль, щоб залучити криптовалютні компанії. На цей час саме в цьому еміраті одні з найбільш доброзичливих до криптовалют регуляторні норми. Влада Дубая бачить у цифрових активах і блокчейні основу для економічного зростання та диверсифікації.

«Ми побачили, що вся регуляторна політика більш орієнтована на криптовалюти порівняно з іншими юрисдикціями. Закони більш гнучкі, а влада та регулятори вітають криптовалютні продукти», ― пояснив Домен.

Deribit планує подати документи на отримання повної ліцензії до Управління регулювання віртуальних активів Дубая. Також біржа працює над залученням одного із великих аудиторів.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року хакери атакували Deribit. Майданчик втратив активів на суму $28 млн.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар