криптовалюти

Біржа Bitfinex заплатила $ 23,7 млн комісії за посилання 100 тисяч USDT

Біржа криптовалют Bitfinex внесла $ 23,7 млн ​​як комісію за посилання 100 тисяч токенів USDT на блокчейні Ethereum, звертає увагу The Block.

Транзакція була здійснена сьогодні о 14:10. Її відправником став один з основних гаманців Bitfinex, а одержувачем – гаманець некастодіальної біржі Deversifi. Раніше вона мала назву Ethfinex і відокремилася від основної компанії у 2019 році.

Операція була проведена із застосуванням нового стандарту EIP-1 ​​559, в якому користувач крім базової комісії може заплатити майнерам додатковий збір для прискорення обробки. Із загальної суми як базової комісії було спалено близько $ 25, а решта стала винагородою для майнера.

Транзакцію додав невідомий майнер, що входить в число десяти найбільших за кількістю здобутих блоків за останні 7 днів. Технічний директор Bitfinex Паоло Ардоіно навів таке пояснення подій з боку Deversifi:

«27 вересня об 11:10 UTC була здійснена нова депозитна транзакція за допомогою апаратного гаманця з основного призначеного для користувача інтерфейсу Deversifi з надмірно високою вартістю газу. Deversifi розслідує інцидент для з’ясування причин. Активами клієнтів Deversifi нічого не загрожує. Це внутрішня проблема, над вирішенням якої буде працювати сам Deversifi. Операції не порушені ».

Пояснення породило нові питання, оскільки транзакція була проведена з одного з відомих гаманців Bitfinex, в якому біржа зберігає близько $ 2 млрд в ETH і ERC20-токенах, а не з гаманця Deversifi, як припускає публікація. Від особистих коментарів Ардоіно утримався. У своєму блозі Deversifi не публікувала відгуки упродовж двох років, поки 4 дні тому не оголосила про запуск моста для миттєвого перекладу USDT між своїми гаманцями та Bitfinex.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *