16 Листопада 2022 в 10:08
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біржа BingX створює фонд допомоги на $5 млн для постраждалих від краху FTX компаній

криптовалюти
Share this page to Telegram

Криптовалютна біржа BingX, орієнтована на соціальну торгівлю, оголосила про створення фонду допомоги у розмірі $5 млн для сприяння всім своїм партнерам, які постраждали від краху біржі FTX.

Минулого тижня біржа FTX, Alameda Research та ще 130 афілійованих осіб подали заяву про банкрутство. Ціна токена FTX впала приблизно на 80% з моменту початку кризи FTX. Висока волатильність на ринку та неможливість вивести кошти з FTX, призвели до втрат багатьох власників криптовалют та компаній.

“Ми зобов’язані зробити все можливе, щоб уникнути хаосу після краху FTX“, – сказав директор зі зв’язків з громадськістю та комунікацій BingX Елвіско Керрінгтон. «Буде багато безневинних жертв та вкрай тяжкі наслідки. Ми розуміємо, що партнери BingX також зазнали великих втрат і мають намір об’єднатися в цей непростий час».

BingX, поряд з іншими великими біржами, ухвалила рішення про створення фонду допомоги для відновлення промисловості. Всі партнери BingX, які постраждали від проблем FTX, можуть залишити заявку, заповнивши необхідні дані відповідно до інструкцій на сайті BingX.

Після схвалення заявки вони отримуватимуть щомісячну фінансову допомогу у розмірі до $1000 від BingX протягом наступних шести місяців. Заявки мають бути подані до 30 листопада 2022 року, учасники програми отримають виплату протягом трьох днів після схвалення заявок.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар