20 Лютого 2023 в 07:57
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біржа Binance анонсувала делістинг 3 криптовалют

Криптовалюта Binance
Share this page to Telegram

Згідно з офіційним пресрелізом, криптовалютна біржа Binance анонсувала делістинг трьох відомих цифрових валют. До них увійшли Aion (AION), Mirror Protocol (MIR) та Anchor Protocol (ANC). Ця подія відбудеться 27 лютого 2023 року о 12:00. Керівництво майданчика повідомило, що рішення було ухвалено під час чергової комплексної перевірки віртуальних активів, представлених на сервісі.

Binance запевнили, що регулярно проводять дослідження всіх цифрових активів, щоб переконатися в їх відповідності рівня стандартів біржі. У разі, якщо віртуальна монета або токен більше не підходять під критерії, визначені керівництвом торгової платформи, здійснюється додаткова глибинна перевірка і далі команда проєкту видаляє криптовалюту з лістингу.

Рішення приймається на основі низки факторів, включаючи рівень діяльності проєкту, його команда, ліквідність та торговельні обсяги, безпека мережі, стабільність смартконтрактів, публічність проєкту, внесок у криптосистему та інші. Таким чином, ґрунтуючись на останніх даних і було вирішено виключити вказані вище віртуальні валюти.

З торгової платформи зникнуть пари AION/USDT, MIR/BUSD та ANC/BUSD. Усі ордери будуть автоматично видалені після припинення торгівлі. Депозити в цих токенах після цього не будуть зараховані на рахунок після 28 лютого 2023 року. Виведення коштів підтримуватиметься ще 3 місяці після делістингу до 28 травня 2023 року.

Сервіс Binance Simple Earn також виключить токени 21 лютого 2023 о 9:00. Пресслужба рекомендувала клієнтам заздалегідь погасити підписки на продукти. В іншому випадку вони будуть автоматично закриті у вказаний час, а кошти автоматично переказані до спотових гаманців користувачів. Інструмент Binance Pay також більше не підтримуватиме вищезгадані криптовалюти.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар