13 Серпня 2021 в 20:39
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance зупинить підтримку платіжних сервісів для жителів Південної Кореї

Binance
Share this page to Telegram

Біржа криптовалют Binance сьогодні оголосила про обмеження ряду сервісів для клієнтів з Південної Кореї.

Так, біржа зупинить торги в усіх парах з корейської воною (KRW) на своїй пірінговій платформі. Користувачам рекомендують завершити всі активні операції та зняти оголошення з показу. Крім того, буде припинена підтримка платіжних каналів для перекладу KRW. Також з біржі буде видалена підтримка корейської мови.

Рішення компанія пояснює прагненням «на випередження забезпечувати відповідність своїх пропозицій продуктів і послуг з місцевим законодавством».

«Будь ласка, візьміть до уваги, що ми не маємо офіційних каналів в Telegram або інших засобів зв’язку в Південній Кореї», – додає вона.

Binance встановлює нові обмеження третю п’ятницю поспіль. Минулого тижня вона оголосила про закриття доступу до деривативних платформ для жителів Гонконгу, а за тиждень до цього – для жителів Німеччини, Італії та Нідерландів. Цікаво, що Південна Корея не увійшла до списку країн, які винесли попередження Binance за останні місяці, як зробили деякі інші регулятори, проте місцеві законодавці теж проводять політику посилення контролю за криптовалютою.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар