Binance

Binance вперше прокоментувала розкрадання $ 200 тис. у користувача

24 серпня один з клієнтів криптобіржі повідомив, що хакери вкрали у нього всі кошти. Тепер в компанії розповіли, що працюють над введенням додаткових шарів безпеки.

Криптобіржа Binance оперативно надала необхідну підтримку клієнту, який втратив $ 193 тис. в результаті хакерської атаки, розповів «РБК-крипт» представник компанії. Він додав, що платформа обізнана про інцидент, жалкує про те, що трапилося і працює над введенням додаткових шарів безпеки.

24 серпня користувач Binance під ніком Криптоантон повідомив, що втратив $ 200 тис. в криптовалюті в результаті хакерської атаки. Зловмисники за допомогою вірусу зламали ноутбук користувача, перевели всю його криптовалюту в стейблкоін BUSD, а потім купили з його аккаунта NFT-токен на маркетплейсі Binance за $ 193 тис. Перед цим токен був придбаний з невідомого облікового запису за $ 100. Далі гроші, отримані за NFT, були виведені з майданчика невідомими.

Історія з крадіжкою коштів почала висвітлюватися в соціальних мережах з 24 серпня, вона активно обговорювалася в різних Telegram-каналах по криптовалютній і фінансовій тематиці.

«Ми рекомендуємо завжди завантажувати додатки / програми лише з надійних офіційних джерел і уникати переходів по посиланнях або використання програмного забезпечення, відправленого незнайомими підозрілими особами. Для додаткової безпеки ми радимо розглянути можливість використання окремого пристрою для входу в акаунти з важливими даними », – рекомендували в Binance.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.