29 Липня 2021 в 20:24
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики зафіксували посилення відтоку біткоінів з бірж

BTC
Share this page to Telegram

Курс біткоіна (BTC) на цьому тижні вперше з середини червня прорвався вище $ 40 000. Однак підтримки для збереження позицій поки недостатньо, і монета в четвер, 29 липня, знову відступила до $ 39 700.

При цьому технічні показники сигналізують про швидку і кардинальну зміну тренду. CrypyoQuant і ByBt звернули увагу на накопичувальну тактику інвесторів. За їхніми даними, на цьому тижні ринок пережив наймасштабніший відтік біткоіна з біржових майданчиків у 2021 році.

В середині тижня всього за 24 години криптовалютні платформи покинули в цілому 57 000 біткоінів. Зазвичай після масованого виведення цифрової валюти з торгових майданчиків ринок повертається в зелену зону, оскільки пропозиція активу різко падає.

Команда Stack Funds також налаштована оптимістично. В її звіті говориться, що інституційні інвестори знову стали заходити в криптосферу.

Відкритий інтерес до біткоін-ф’ючерсів поступово посилюється. Аналогічна тенденція спостерігалася в четвертому кварталі минулого року. Нагадаємо, взимку 2021 року розпочалося історичне сходження BTC, на піку криптовалюта торгувалася в районі $ 64 500.

Стратег Bloomberg Майк Макглоун ще в кінці минулого тижня заявляв, що біткоін готовий до ривка. Причому ймовірність досягнення позначки $ 60 000 зараз значно сильніша ризиків відкату до $ 20 000.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар