23 Січня 2023 в 11:57
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики CoinGecko досліджували торгові обсяги за 2022 рік

CoinGecko
Share this page to Telegram

Аналітики дослідницького сервісу CoinGecko розповіли про те, якою була ринкова частка десяти найкращих централізованих криптовалютних бірж (CEX), з погляду торгових обсягів у 2022 році. Вони зазначили, що одноосібне лідерство належало Binance, частка якого на ринку становила приблизно 62%. Загалом обсяги спотових торгів значно знизилися минулого року порівняно з аналогічними значеннями за 2021 рік.

Загальний обсяг торгів на топ-10 CEX впав, за оцінками фахівців, на $880 млрд. трлн протягом 2022 року. Цей показник становив приблизно $1,34 трлн. у січні минулого року і закрився на рівні $460 млрд. станом на грудень. До списку найкращих централізованих бірж увійшли Binance, OKX, MEXC, FTX, Kucoin, Gate, Upbit, Huobi, Crypto.com, Coinbase та Kraken.

На цьому тлі торгова платформа Binance була лідером серед конкурентів. Ринкова частка за обсягом торгів зміцнилася в 1,6 раза за рік, що продемонстрував динамічне зростання. Це значення збільшилося з 38% у січні до 62% у грудні.

Торговий майданчик МЕХС став єдиним у десятці найкращих, крім Binance, який також збільшив свою частку популярності на ринку минулого року. Цей показник становив лише 2% за даними на кінець січня 2022 року. Однак він досяг максимуму в 11% у жовтні, перш ніж знизитися до 7% за підсумками грудня.

Із закриттям біржі FTX роздрібні інвестори звернули свій погляд на інші майданчики. Більшість із них перейшло на Binance, Coinbase, Huobi та Crypto.com. Binance отримала найбільшу вигоду від краху FTX – її частка на ринку збільшилася з 56% у листопаді до 62% у грудні.

Експерти пояснили, що в цьому дослідженні розглядалася частка ринку на основі щомісячних обсягів спотових торгів за даними десяти найбільших CEX в період з 1 січня по 31 грудня 2022 року.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар