Binance

Американський підрозділ Binance призначив нового генерального директора

Президент американського підрозділу криптовалютної біржі Binance Браян Шредер зайняв крісло генерального директора. На цій посаді він змінив Браяна Брукса, який покинув компанію в серпні.

У травні 2021 року Binance.US оголосила про призначення Брукса на посаду CEO компанії. Однак через три місяці фахівець залишив пост, назвавши серед причин такого кроку «різні погляди на стратегічний напрямок розвитку».

Засновник платформи Чанпен Чжао нібито не погодився із запропонованим Бруксом планом розв’язання регуляторних проблем в США. Останній передбачав призначення незалежних членів ради директорів Binance.US, залучення капіталу в розмірі $ 100 млн для забезпечення фінансової самостійності підрозділу, а також передачу технології Binance на сервери, розташовані в Сполучених Штатах.

Шредера призначили на пост президента Binance.US у вересні 2021 року. Раніше він керував розвитком бізнесу в Ant Group і курував діяльність компанії в Південно-Східній Азії. До цього фахівець обіймав посаду глави відділу стратегії та розвитку бізнесу Uber в азійсько-тихоокеанському регіоні.

«Я з нетерпінням чекаю подальшого зростання нашої команди, оскільки ми продовжуємо розширювати пул наших продуктів і послуг, роблячи перші кроки на шляху до IPO», – заявив Шредер.

Binance.US також повідомила, що головний фінансовий директор Джошуа Сроге покине компанію. Його обов’язки тимчасово виконуватиме Ерік Сігал. Підрозділ продовжить пошук постійного CFO за допомогою рекрутингової компанії Reynolds Associates.

Нагадаємо, у вересні Binance найняла колишнього спеціального агента IRS Тиграна Гамбаряна як віце-президента компанії по глобальній розвідці та розслідувань.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.