криптовалюти

Агентство Moody’s відкрило вакансію фахівця в області криптовалют і DeFi

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service розмістило вакансію криптоаналітика, який допоможе розібратися в «потенційно широкомасштабному впливові децентралізованого фінансування (DeFi) на наявну екосистему».

Відповідно до опису, вакансія відкрита в декількох містах: Нью-Йорку, Франкфурті, Лондоні та Парижі. Від претендентів чекають розуміння технології блокчейн і індустрії криптовалют, в тому числі DeFi, стейблкоінів, CBDC і NFT.

Успішному кандидатові належить взаємодіяти з аналітиками Moody’s «для класифікації традиційної методології кредитного аналізу та визначення способів інтеграції з системою оцінки криптоактивів». Робота також передбачає участь у пов’язаних з блокчейном проєктах.

Moody’s Investors Service входить у “велику трійку” міжнародних рейтингових агентств поряд зі Standard & Poor’s і Fitch Group. Займається присвоєнням кредитних рейтингів, дослідженнями та аналізом ризиків.

Нагадаємо, на початку вересня компанія Franklin Templeton розмістила пов’язані з криптовалютами вакансії – аналітика і трейдера.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *